SİZLERE DAHA İYİ HİZMET VERMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Ücretsiz Teklif İste

KURUMSAL

Şirketimiz Teknosmart Güvenlik Sistemleri olarak 2014 yılından itibaren İzmir ‘de kurulmuş olup faliyet alanlarımız güvenlik analog /ahd / hd-tvi / hd-cvi / ip kamera sistemleri, kablolu ve kablosuz hırsız alarm sistemleri, konvansiyonel ve adresli yangın ihbar sistemleri, parmak izi okuma / yüz tanıma personel takip ( pdks ) sistemi, network (ağ) kablolu, kablosuz ve alt yapısız internet hizmetleri, görüntülü diafon sistemi, solar güneş enerji sistemleri üzerine hizmet vermek için kurulmuştur.

Firmamız kuruluşundan itibaren kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini prensip edinmiş olup bu yöndeki hedeflerinden hiç bir zaman taviz vermemiştir. Zaman içinde çalışma alanlarımızı genişletmiş olmakla beraber başta İzmir olmak üzere Manisa – Aydın – Uşak ve Afyonkarahisar ‘da deneyimli ve profesyonel ekibimizle aktif hizmet vermektedir.

 

 

 

İŞ ORTAKLARIMIZ

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için iş ortaklarımızla beraber daha güçlü ve daha ekonomik fiyatlar sunuyoruz.

Get A Quote Today

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas.