Air Fiber İnternet Hizmetleri

İzmir altyapısız internet hizmetleri, İnternet alt yapısının bulunmadığı, boş port sorunlarının yaşandığı, internet hızının yetersiz geldiği tüm bölgelerde Firmamız Air Fiber internet hizmetleri konusunda İzmir ve Çevre illerine hizmet vermektedir. Gerek kurumsal gerekse bireysel internet tarifeleriyle ister simetrik ister asimetrik internet hizmetleri verilmektedir. Air fiber internet hizmet noktadan noktaya veya noktadan çoklu noktalara çanak antenler yardımıyla güvenli şekilde bağlantı kurularak aktarılan sistemlerdir.

DOWNLOAD NEDİR ?

 Download nedir ? Kısaca bahsetmek gerekirse uzakta bulunan bir veriyi yerel ağınızdaki kendi cihazlarınıza indirmek yani veri aktarma işlemine denir. İnternet hızınızda ki download kapasiteniz ne kadar yüksek ise veri akışı o kadar hızlı olacaktır.

UPLOAD NEDİR ?

 Upload nedir ? Yerel agınızda bulunan bir dosyayı uzaktaki bir sunucuya veya bilgisayara yükleme işlemine denir. Upload hızınız ne kadar yüksek ise bu dosyayı bir o kadar hızlı transfer etmiş olursunuz.   


router nedir ?

 Router nedir ? Router birden fazla cihazı güvenli bir şekilde veri iletimine izin veren, haberleşmesini sağlayan türkçe anlamıyla yönlendirici olarak tabir edilen cihazlara denilmektedir. Bununda birçok marka ve modeli bulunmaktadır.

WİFİ NEDİR ?

 Wifi nedir ? Türkçe adıyla kablosuz bağlantı olarak bilinir. Kişisel bilgisayarlar, video oyun konsolları, akıllı telefonlar ve dijital ses oynatıcı cihazların kablosuz olarak birbirlerine bağlanmasına olanak sağlayan teknolojidir.               

kABLOSUZ İNTERNET NASIL ÇALIŞIR ?

Air Fiber internet hizmetleri ister kurumsalbireyselsimetrikasimetrik

Kablosuz Air fiber sistemi yüksek hızda internet kapasiteli belirli noktalardan bir çok noktaya yapılan güvenli veri aktarım hizmetine denir. Örnekte bulunan B noktasında bulunan yüksek internet kalitesi diğer C noktalarına alt yapı beklemeden yüksek hızda internet aktarımı sağlamasıyla oluşur. Bu sayede kullanıcılar ister kurumsal, ister bireysel olarak internet hizmet alabilmektedir. Air fiber internet ile alt yapı veya boş port sorunu beklemeye SON. Yüksek hızda internet hizmetleri için iletişime geçiniz. İzmir altyapısız internet hizmetleri

başvuru nasıl yapılır ?

 Firmamızı arayarak keşif bilgisini verdiğiniz adresinizde ekibimiz kontrol sağlar, gerekli incelemeler yapıldıktan sonra alınabilecek internet hızları ve fiyat bilgisi verilir. Karar vermenizin ardından ekibimiz randevu oluşturur ve kurulum için geçer. Kısa bir sürede kurulumu gerçekleşir ve internet kullanımı başlar.

İNTERNET HIZLARI NEDİR ?

 İnternet hızları konusunda bölgelerde farklılık gösterebilmektedir. Günümüz teknolojinin verdiği avantajlar sayesinde  16 / 20 / 24 / 32 / 40 / 50 / 100mbps internet aktarımı yapılabilmektedir. Firmamızdan Fiyat almadan karar vermeyin.

hızlı bağlantı

 En uygun fiyatlarla hız ve paket kaybı olmadan fiber hızında internet hizmeti

taahhütsüz, limitsiz

Limitlere ve kotalara takılmadan dilediğiniz kadar kullanacağınız tarifeler firmamızda 

ALTYAPI GEREKTİRMEYEN İNTERNET

Altyapı gerektirmeyen internet hizmetlerimiz ile tüm müşterilerimize çeşitli avantajlar sunuyoruz. Bu sayede hızlı ve güvenli bağlantıya ulaşmak artık çok kolay.

 • Yüksek maliyetli altyapı kurulumuna ihtiyaç duymadan daha uygun fiyatlar sunulur.
 • Kısa süre içinde hızlı internet kurulumu gerçekleşir
 • Radyo dalgaları sayesinde internet hizmeti sağlanır ve en zorlu hava koşullarında bile internet hizmeti sağlanır.
 • Simetrik / Asimetrik internet hizmeti sağlanabilir.
 • Adres değişikliğinde taşıması kolay ve bu sayede hızlı bağlantı sağlanır.
 • Herhangi bir bağlayıcılık olmadan, istediğiniz zaman, cayma bedeli ödemeden internet hizmetinizi kolaylıkla sonlandırabilirsiniz.

Kablosuz Ağ Kapsama Alanımız Her Geçen Gün Büyüyor

İşletmeler veya bireysel aboneler için altyapısız, portsuz internet avantajları sayesinde her geçen gün daha fazla tercih ediliyor. Sizde altyapısız internet sistemi için bilgi almak istiyorsanız vakit kaybetmeden müşteri hizmetlerimizle irtibat kurabilirsiniz. Bu sayede kısa süre içinde altyapı veya boş port beklemeden kesintisiz internete sahip olabilirsiniz.


İnternet Altyapınız Yoksa Dert Etmeyin

Kablosuz internet çözümleriyle firmamız abonelerimizin memnun kalmasını öncelikli amaç haline getirmiştir. Örneğin: yazlık eviniz, bağ bahçeniz, kırsal bölgede bulunan ev veya işyeriniz altyapınız bulunmasa dahi artık rahatlıkla altyapısız internet hizmetini taahhütsüz bir şekilde kullanım yapabilirsiniz. Bu hizmet kapsamında sadece elektrik hizmetinin olması yeterli. Hava koşullarından etkilenmeden kesintisiz internet hizmeti. Beklemeden bilgi almak için firmamıza başvurun. İzmir altyapısız internet hizmetleri

ALTYAPISIZ HİZMET ALANLARIMIZ

 • İZMİR
 • KARABAĞLAR
 • BUCA
 • GAZİEMİR
 • MENDERES