SİZLERE DAHA İYİ HİZMET VERMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Ücretsiz Teklif İste

İLETİŞİM

KURUMSAL

Şirketimiz Teknosmart Güvenlik Sistemleri olarak 2014 yılından itibaren İzmir ‘de kurulmuş olup faliyet alanlarımız güvenlik analog /ahd / hd-tvi / hd-cvi / ip kamera sistemleri, kablolu ve kablosuz hırsız alarm sistemleri, konvansiyonel ve adresli yangın ihbar sistemleri, parmak izi okuma / yüz tanıma personel takip ( pdks ) sistemi, network (ağ) kablolu, kablosuz internet sistemi, görüntülü diafon sistemi, solar güneş enerji sistemleri üzerine hizmet vermek için kurulmuştur.

Firmamız kuruluşundan itibaren kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini prensip edinmiş olup bu yöndeki hedeflerinden hiç bir zaman taviz vermemiştir. Zaman içinde çalışma alanlarımızı genişletmiş olmakla beraber başta İzmir olmak üzere Manisa – Aydın – Uşak ‘da deneyimli ve profesyonel ekibimizle aktif hizmet vermektedir.

Hizmetlerimiz

Kamera güvenlik sistemleri, Hırsız alarm sistemleri, Yangın alarm sistemleri, Personel takip sistemleri, Yüz tanıma ve parmak okuyucu sistemler, Kablosuz internet sistemi, Network bilişim ve alt yapı hizmetleri, Görüntülü diafon sistemleri, Bireysel, Kurumsal ve Merkezi internet sistemleri konusunda firmamız tarafından satış, montaj ve teknik servis hizmetleri verilmektedir.

Manisa, Aydın, Uşak, Muğla illerinde ve İzmir Konak, Karabağlar, Gaziemir, Buca, Balçova, Bayraklı, Bornova, Çiğli, Güzelbahçe, Karşıyaka, Narlıdere, Aliağa, Bayındır, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Foça, Karaburun, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Menderes, Menemen, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ilçelerinde ‘de 7 gün 24 saat aktif hizmet vermekteyiz.

İŞ ORTAKLARIMIZ

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için iş ortaklarımızla beraber daha güçlü ve daha ekonomik fiyatlar sunuyoruz.